MPR6-3GD220V
Hua Hua
Tau Wae: MPR6-3GD220V
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua PNL MNT 220V GREEN 3MM
Ngā Rauemi: MPR6-3GD220V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPR6-3GD220V
Tau Wae MPR6-3GD220V Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga PNL MNT 220V GREEN 3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5829 pcs Pepa Raraunga MPR6-3GD220V.pdf
Waimotu - Tae 525nm Tuhinga 220V
Tirohia te Angle 45° Momo -
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa MPR6-3
Ratonga - Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.23" (5.84mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 80mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Green
Tiaki Ingoa IP54 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Panel Indicator Green Diffused 45° 220V Round with Flat Top Solder Lug I teie nei -