MPR5HTW12.0
Hua Hua
Tau Wae: MPR5HTW12.0
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR RED 2V
Ngā Rauemi: MPR5HTW12.0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPR5HTW12.0
Tau Wae MPR5HTW12.0 Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR RED 2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42128 pcs Pepa Raraunga MPR5HTW12.0.pdf
Waimotu - Tae 625nm Tuhinga 2V
Tirohia te Angle 35° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 12" (304.80mm) Raupapa MPR5
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.32" (8.13mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 50mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Tae Tae Red Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Red Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Clear 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
I teie nei 30mA