MPC5HD12V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC5HD12V
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC
Ngā Rauemi: MPC5HD12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC5HD12V
Tau Wae MPC5HD12V Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54864 pcs Pepa Raraunga MPC5HD12V.pdf
Waimotu - Tae 625nm Tuhinga 12V
Tirohia te Angle 40° Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa -
Ratonga - Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.32" (8.13mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 30mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Red Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Diffused 40° 12V Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
I teie nei -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPC5GDW8.0-CC
MPC5GDW8.0-CC
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF 8"
I roto i te taonga: 34377 pcs
Tikiake: MPC5GDW8.0-CC.pdf
RFQ
MPC5GT
MPC5GT
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
I roto i te taonga: 62562 pcs
Tikiake: MPC5GT.pdf
RFQ
MPC5HD12VW6.0
MPC5HD12VW6.0
Whakaahuatanga: LED ASSY PNL 5MM HER DIFF 5V