MPC3RTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC3RTW12.0
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Ngā Rauemi: MPC3RTW12.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC3RTW12.0
Tau Wae MPC3RTW12.0 Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR RED 2.1V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42050 pcs Pepa Raraunga MPC3RTW12.0.pdf
Waimotu - Tae 700nm Tuhinga 2.1V
Tirohia te Angle 20° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 12" (304.80mm) Raupapa MPC3
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 2.5mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Tae Tae Red Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Red Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Clear 20° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
I teie nei 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPC3RD
MPC3RD
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2MCD RED
I roto i te taonga: 66864 pcs
Tikiake: MPC3RD.pdf
RFQ
MPC3RDW12.0
MPC3RDW12.0
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
I roto i te taonga: 56952 pcs
Tikiake: MPC3RDW12.0.pdf
RFQ
MPC3RCW6.0
MPC3RCW6.0
Whakaahuatanga: IND METAL PNL 3MM RED WTR CLR 6"
Tikiake: MPC3RCW6.0.pdf
MPC3YC
MPC3YC
Whakaahuatanga: PNL MNT W/ WIRE 590NM 40MCD YLW
Tikiake: MPC3YC.pdf
MPC3SRDW6.0
MPC3SRDW6.0
Whakaahuatanga: LED ASSY PNL 3MM RED DIFF 6"
Tikiake: MPC3SRDW6.0.pdf
MPC3SN
MPC3SN
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SNIP,METAL WHIZZ,MPC3,SENSORMATI
Tikiake:
MPC3RCW12.0
MPC3RCW12.0
Tikiake: MPC3RCW12.0.pdf
MPC3SRDL
MPC3SRDL
Whakaahuatanga: IND METAL PNL 3MM RED DIFF
Tikiake: MPC3SRDL.pdf
MPC3SRD
MPC3SRD
Tikiake: MPC3SRD.pdf
MPC3RC
MPC3RC
Whakaahuatanga: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2.5MCD RED
Tikiake: MPC3RC.pdf
MPC3UBWC
MPC3UBWC
Whakaahuatanga: LED PANEL INDICATOR BLUE 4V
Tikiake: MPC3UBWC.pdf
MPC3RT
MPC3RT
Tikiake: MPC3RT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel