LTM7503GD
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTM7503GD
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED ASSY VERT 0.75" 3MM GRN DIFF
Ngā Rauemi: LTM7503GD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTM7503GD
Tau Wae LTM7503GD Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED ASSY VERT 0.75" 3MM GRN DIFF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148140 pcs Pepa Raraunga LTM7503GD.pdf
Waimotu - Tae 568nm Te Whakatau Ngaohiko 2.1V
Tirohia te Angle 40° Raupapa LTM
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 25mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Momo Rongo Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm, T-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused 2.1V 20mA Round with Domed Top, 3mm, T-1 I teie nei 20mA