LTM2503HTL
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTM2503HTL
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED ASSY VERT 0.25" 3MM HER TINT
Ngā Rauemi: LTM2503HTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTM2503HTL
Tau Wae LTM2503HTL Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED ASSY VERT 0.25" 3MM HER TINT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144110 pcs Pepa Raraunga LTM2503HTL.pdf
Waimotu - Tae 635nm Te Whakatau Ngaohiko 1.8V
Tirohia te Angle 30° Raupapa LTM
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 6.5mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Momo Rongo Tinted
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Single Red Tinted 1.8V 5mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 I teie nei 5mA