ELM14005HTT
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELM14005HTT
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED ASSY 0.400" 5MM HER TINT 2LD
Ngā Rauemi: ELM14005HTT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELM14005HTT
Tau Wae ELM14005HTT Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED ASSY 0.400" 5MM HER TINT 2LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 251264 pcs Pepa Raraunga ELM14005HTT.pdf
Waimotu - Tae 625nm Te Whakatau Ngaohiko 2V
Tirohia te Angle 35° Raupapa ELM1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 40mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Momo Rongo Diffused, Tinted
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Single Red Diffused, Tinted 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 I teie nei 30mA