ELM12005GD
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELM12005GD
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED ASSY VERT 5MM GRN 565NM
Ngā Rauemi: ELM12005GD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELM12005GD
Tau Wae ELM12005GD Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED ASSY VERT 5MM GRN 565NM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172602 pcs Pepa Raraunga ELM12005GD.pdf
Waimotu - Tae 568nm Te Whakatau Ngaohiko 2.1V
Tirohia te Angle 40° Raupapa ELM1
Packaging Tray Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 25mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Momo Rongo Diffused, Tinted
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused, Tinted 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Through Hole I teie nei 20mA