301-150CS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 301-150CS
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua MOUNT RECT CAPACITORS 0.150"
Ngā Rauemi: 301-150CS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 301-150CS
Tau Wae 301-150CS Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga MOUNT RECT CAPACITORS 0.150" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5176 pcs Pepa Raraunga 301-150CS.pdf
Whānui 0.125" (3.18mm) 1/8” Whakamahi Capacitors
Momo Mount Hanga Rectangular
Raupapa PERM-O-PADS® Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te roa 0.270" (6.86mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.150" (3.81mm)
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho -
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Component Mount Capacitors Rectangular 0.150" (3.81mm) Natural
Tae Natural
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: EDAC Inc.
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 150POS .050
I roto i te taonga: 7013 pcs
Tikiake: 301-150-520-201.pdf
RFQ
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: MOUNT RECT CAPACITORS 0.040"
I roto i te taonga: 5486 pcs
Tikiake: 301-150-040.pdf
RFQ
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: SERIAL DEVICE SERVER 20-PORT
I roto i te taonga: 131 pcs
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: MOUNT RECT CAPACITORS 0.030"
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: CABLE HUBPORT 4C USB2.0 INT'L 5V
Whakaahuatanga: HUBPORT 7C USB2.0 INT'L 5V
I roto i te taonga: 510 pcs
301-150 MOD
301-150 MOD
Whakaahuatanga: MOUNT RECT CAPACITORS 0.150"
Tikiake: 301-150 MOD.pdf
Kaihanga: EDAC Inc.
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 132POS .050
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 184POS .050
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: D-SUB CONTACTS HARDWARE
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 188POS .050
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel