SPA2000-0.020-AC-104
BergquistBergquist
Bergquist
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPA2000-0.020-AC-104
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 25.4MMX19.05MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.SPA2000-0.020-AC-104.pdf2.SPA2000-0.020-AC-104.pdf3.SPA2000-0.020-AC-104.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPA2000-0.020-AC-104
Tau Wae SPA2000-0.020-AC-104 Kaihanga Bergquist
Whakamahi TO-220 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0200" (0.508mm) Te Resistivity Tema 0.32°C/W
Te Whakaoho Tema 3.0 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Sil-Pad® A2000 Whakaahuatanga 25.40mm x 19.05mm
Ētahi Ingoa Q4507207
SPA2000-0.02-AC-104
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Elastomer Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad White 25.40mm x 19.05mm Rectangular Adhesive - One Side Tae White