SP400-0.009-AC-64
BergquistBergquist
Bergquist
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP400-0.009-AC-64
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 12.7MMX9.78MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.SP400-0.009-AC-64.pdf2.SP400-0.009-AC-64.pdf3.SP400-0.009-AC-64.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP400-0.009-AC-64
Tau Wae SP400-0.009-AC-64 Kaihanga Bergquist
Whakamahi TO-220 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0090" (0.229mm) Te Resistivity Tema 1.40°C/W
Te Whakaoho Tema 0.9 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Sil-Pad® 400 Whakaahuatanga 12.70mm x 9.78mm
Ētahi Ingoa Q4041470M
SP400-0.009-AC-64-NA
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Rubber Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 12.70mm x 9.78mm Rectangular Adhesive - One Side