SP400-0.007-AC-58
BergquistBergquist
SP400-0.007-AC-58 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP400-0.007-AC-58
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.SP400-0.007-AC-58.pdf2.SP400-0.007-AC-58.pdf3.SP400-0.007-AC-58.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP400-0.007-AC-58
Tau Wae SP400-0.007-AC-58 Kaihanga Bergquist
Whakamahi TO-220 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0070" (0.178mm) Te Resistivity Tema 1.13°C/W
Te Whakaoho Tema 0.9 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Sil-Pad® 400 Whakaahuatanga 19.05mm x 12.70mm