SP2000-0.010-AC-124
BergquistBergquist
Bergquist
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP2000-0.010-AC-124
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 22.15MMX20.07MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.SP2000-0.010-AC-124.pdf2.SP2000-0.010-AC-124.pdf3.SP2000-0.010-AC-124.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP2000-0.010-AC-124
Tau Wae SP2000-0.010-AC-124 Kaihanga Bergquist
Whakamahi TO-220 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0100" (0.254mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 3.5 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Sil-Pad® 2000 Whakaahuatanga 22.15mm x 20.07mm
Ētahi Ingoa BG413421
Q4351716
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Elastomer Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad White 22.15mm x 20.07mm Rectangular Adhesive - One Side
Tae White Te peke, Te kawe Fiberglass
Tuhinga Adhesive - One Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SP2-WS
SP2-WS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 10 POS PANEL MOUNT