K6-0.006-AC-43
BergquistBergquist
K6-0.006-AC-43 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K6-0.006-AC-43
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.K6-0.006-AC-43.pdf2.K6-0.006-AC-43.pdf3.K6-0.006-AC-43.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K6-0.006-AC-43
Tau Wae K6-0.006-AC-43 Kaihanga Bergquist
Whakamahi TO-220 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0060" (0.152mm) Te Resistivity Tema 0.49°C/W
Te Whakaoho Tema 1.1 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Sil-Pad® K-6 Whakaahuatanga 19.05mm x 12.70mm
Ētahi Ingoa BG70283
K6AC-43
Q4041470Q
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Elastomer Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Blue-Green 19.05mm x 12.70mm Rectangular Adhesive - One Side