K4-0.006-AC-124
BergquistBergquist
Bergquist
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K4-0.006-AC-124
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 22.15MMX20.07MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.K4-0.006-AC-124.pdf2.K4-0.006-AC-124.pdf3.K4-0.006-AC-124.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K4-0.006-AC-124
Tau Wae K4-0.006-AC-124 Kaihanga Bergquist
Whakamahi Multi Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0060" (0.152mm) Te Resistivity Tema 0.48°C/W
Te Whakaoho Tema 0.9 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Sil-Pad® K-4 Whakaahuatanga 22.15mm x 20.07mm
Ētahi Ingoa K4AC-124
Q1154995
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Rubber Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 22.15mm x 20.07mm Rectangular Adhesive - One Side