GPVOU-0.040-01-0816
BergquistBergquist
GPVOU-0.040-01-0816 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPVOU-0.040-01-0816
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 406.4MMX203.2MM BK/GRY
Ngā Rauemi: 1.GPVOU-0.040-01-0816.pdf2.GPVOU-0.040-01-0816.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPVOU-0.040-01-0816
Tau Wae GPVOU-0.040-01-0816 Kaihanga Bergquist
He Rahinga Kei te wātea 5900 pcs Pepa Raraunga 1.GPVOU-0.040-01-0816.pdf2.GPVOU-0.040-01-0816.pdf
Whakamahi - Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0400" (1.016mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1.3 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Gap Pad® VO Whakaahuatanga 406.40mm x 203.20mm
Ētahi Ingoa BER303
GPVOU0040010816
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Elastomer Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Black, Gray 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - One Side Tae Black, Gray