GP1500-0.080-02-0404
BergquistBergquist
GP1500-0.080-02-0404 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GP1500-0.080-02-0404
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 101.6MMX101.6MM BLACK
Ngā Rauemi: 1.GP1500-0.080-02-0404.pdf2.GP1500-0.080-02-0404.pdf3.GP1500-0.080-02-0404.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GP1500-0.080-02-0404
Tau Wae GP1500-0.080-02-0404 Kaihanga Bergquist
Whakamahi - Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0800" (2.032mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1.5 W/m-K Hanga Square
Raupapa Gap Pad® 1500 Whakaahuatanga 101.60mm x 101.60mm
Ētahi Ingoa .080 GP 1500 4"X4"
BER164
BG426899
GAPPAD1500-80MIL4X4
GP15000080020404
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Elastomer Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Black 101.60mm x 101.60mm Square Tacky - Both Sides