XH1M451300000
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XH1M451300000
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua ENCL ASSY 45U 24"W X 30"DP BK
Ngā Rauemi: XH1M451300000.pdf
Waehere Stock 106 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XH1M451300000
Tau Wae XH1M451300000 Kaihanga Belden
Whakaahuatanga ENCL ASSY 45U 24"W X 30"DP BK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 106 pcs Pepa Raraunga XH1M451300000.pdf
Tuhinga o mua - Momo Cabinet Rack
Kāhua Open Rack, Double Frame Raupapa XHM
Whakatairanga Rara Two Pair Tuhinga -
Ngā āhuatanga - Door -
Kaupapa - Paewhiri - Kaupapa - Whānui 30.000" L x 24.000" W x 84.000" H (762.00mm x 609.60mm x 2133.60mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Cabinet Rack Open Rack, Double Frame 30.000" L x 24.000" W x 84.000" H (762.00mm x 609.60mm x 2133.60mm) Black Tae Black