BSP-22U-12MK
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSP-22U-12MK
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua SECURE PATCH ENCL 22U X 12D
Ngā Rauemi: BSP-22U-12MK.pdf
Waehere Stock 148 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSP-22U-12MK
Tau Wae BSP-22U-12MK Kaihanga Belden
Whakaahuatanga SECURE PATCH ENCL 22U X 12D Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 148 pcs Pepa Raraunga BSP-22U-12MK.pdf
Tuhinga o mua Non-Vented Momo Security Door
Rahi / Rahi 12.000" L x 38.500" H (304.80mm x 977.90mm) Raupapa SecurePATCH
Tuhinga Metal, Steel Mo te Whakamahia me te / Products Related 19" Panel Width Racks
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Security Door 12.000" L x 38.500" H (304.80mm x 977.90mm) Black