BLRU275-12B
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLRU275-12B
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua 12" UL CABLE RUNWAY - BK
Ngā Rauemi: BLRU275-12B.pdf
Waehere Stock 961 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 961 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLRU275-12B
Tau Wae BLRU275-12B Kaihanga Belden
Whakaahuatanga 12" UL CABLE RUNWAY - BK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 961 pcs Pepa Raraunga BLRU275-12B.pdf
Raupapa - Tuhinga Steel
Mo te Whakamahia me te / Products Related - Ngā āhuatanga 12.00" W x 10.0' L (304.8mm x 3.0m)