9110 009U1000
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9110 009U1000
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua COAX 75 OHM RG59 20AWG
Ngā Rauemi: 9110 009U1000.pdf
Waehere Stock 333 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9110 009U1000
Tau Wae 9110 009U1000 Kaihanga Belden
Whakaahuatanga COAX 75 OHM RG59 20AWG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 333 pcs Pepa Raraunga 9110 009U1000.pdf
Waea Wire 20 AWG VoP, Te tere o te Whakatairanga 83
Pato Tiaki Foil, Braid Whakapene Rauemi Aluminum
Te Whakaoho Papu 100%, 67% Raupapa -
Ētahi Ingoa BEL7213-1000 Tae Mahi -40°C ~ 80°C
Te roa 1000.0' (304.80m) Tae Tae White
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Tae (Whakanoho) Taimana 0.242" (6.15mm)
Hapa 75 Ohms Rauemi Dielectric Foam Polyethylene (FPE)
Taitapa Dielectric 0.144" (3.66mm) Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Cable 20 AWG RG-59 1000.0' (304.80m) 75 Ohms
Whakahaere Tae Solid Rauemi Whakahaere Steel, Copper Coated
Momo Tae Coaxial Kamupene Cable RG-59
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
9110-12 BLK
9110-12 BLK
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: PATCHCORD SQ SOCKET 12" BLK
I roto i te taonga: 30972 pcs
Tikiake: 9110-12 BLK.pdf
RFQ
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER NYLON 25.15MM
I roto i te taonga: 949858 pcs
Tikiake: 911-990.pdf
RFQ
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER NYLON 25.27MM
Tikiake: 911-995.pdf
9110
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: PWR SUPPLY 100W MULTI 60V/5A DC