8451 010U1000
BeldenBelden
8451 010U1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8451 010U1000
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua CABLE 2COND 22AWG BLACK 1000'
Ngā Rauemi: 1.8451 010U1000.pdf2.8451 010U1000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 409 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8451 010U1000
Tau Wae 8451 010U1000 Kaihanga Belden
He Rahinga Kei te wātea 409 pcs Pepa Raraunga 1.8451 010U1000.pdf2.8451 010U1000.pdf
Waea Wire 22 AWG Whakamahi -
Pato Tiaki Foil Whakapene Rauemi Aluminum
Te Whakaoho Papu 100% Raupapa -
Ratonga UL Style CMR Ētahi Ingoa BEL1314-1000
Tae Mahi -20°C ~ 75°C Te maha o nga Kaihautū 2 (1 Pair Twisted)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 1000.0' (304.8m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Black Tae (Whakangungu) Te Poaka -
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Tae (Whakanoho) Taimana 0.138" (3.50mm)
Ngā āhuatanga Drain Wire Whakaahuatanga Taipitopito 2 (1 Pair Twisted) Conductor Multi-Conductor Cable Black 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m)
Whakahaere Tae 7/30 Rauemi Whakahaere Copper, Tinned
Whakahaere Whakangungu Polypropylene (PP) Momo Tae Multi-Conductor
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8451 010U500
8451 010U500
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: 2 #22 PP SHLD PVC FR
I roto i te taonga: 763 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 22AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 382 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 22AWG BLACK 500'
I roto i te taonga: 788 pcs
Tikiake: 8451 010500.pdf
I roto i te taonga: 234390 pcs
84512-002LF
84512-002LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN ARRAY MALE 100POS SMD
I roto i te taonga: 7429 pcs
Tikiake: 84512-002LF.pdf
84510N
84510N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 1/2"DRIVE 1" STANDARD IMPACT SOC
Kaihanga: Amphenol FCI
Tikiake: 84512-092.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 22AWG BLACK 100'
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 1/2"DRIVE 1-1/16" STANDARD IMPAC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel