8263 010U1000
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8263 010U1000
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua #23 PE BRD PVC
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 114 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 114 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8263 010U1000
Tau Wae 8263 010U1000 Kaihanga Belden
Whakaahuatanga #23 PE BRD PVC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 114 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa BEL9098
Whakaahuatanga Taipitopito Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: OVP 35/32 120VAC 1 0A
I roto i te taonga: 657 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN HEADER 10POS 2.54MM
I roto i te taonga: 174516 pcs
Tikiake: 826320-5.pdf
RFQ
Kaihanga: TE Connectivity AMP Connectors
Whakaahuatanga: CONN HEADER 14POS 2.54MM