533945X010U1000
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 533945X010U1000
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua RG-6/U COAX
Ngā Rauemi: 533945X010U1000.pdf
Waehere Stock 302 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 533945X010U1000
Tau Wae 533945X010U1000 Kaihanga Belden
Whakaahuatanga RG-6/U COAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 302 pcs Pepa Raraunga 533945X010U1000.pdf
Waea Wire - Whakamahi -
Pato Tiaki - Whakapene Rauemi -
Te Whakaoho Papu - Raupapa -
Ētahi Ingoa BEL8250-1000 Tae Mahi -
Te roa - Tae Tae -
Tae (Whakanui) Nga mea - Tae (Whakanoho) Taimana -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric -
Taitapa Dielectric - Whakaahuatanga Taipitopito Cable
Whakahaere Tae - Rauemi Whakahaere -
Momo Tae - Kamupene Cable -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN PLUG 66POS 1MM VERT SMD
I roto i te taonga: 4542 pcs
Tikiake: 53395-0669.pdf
RFQ
533945X 0101000
533945X 0101000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: RG-6/U COAX
I roto i te taonga: 293 pcs
Tikiake: 533945X 0101000.pdf
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: RG-6/U COAX
I roto i te taonga: 284 pcs
Tikiake: 533945X 0091000.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 50POS 1MM VERT SMD
I roto i te taonga: 5202 pcs
Tikiake: 53397-0509.pdf
Whakaahuatanga: CABLE COAX RG6/U 18AWG
I roto i te taonga: 758 pcs
Whakaahuatanga: CONN PLUG 100POS 1MM VERT SMD
533945X009U1000
533945X009U1000
I roto i te taonga: 284 pcs
Tikiake: 533945X009U1000.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 34POS 1MM VERT SMD
533945 010U1000
533945 010U1000
I roto i te taonga: 268 pcs
Tikiake: 533945 010U1000.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 20POS 1MM VERT SMD
Whakaahuatanga: CONN PLUG 140POS 1MM VERT SMD
I roto i te taonga: 283 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel