5100UP 010U1000
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5100UP 010U1000
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua CBL 2COND 14AWG PVC FRPVC
Ngā Rauemi: 5100UP 010U1000.pdf
Waehere Stock 209 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 209 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5100UP 010U1000
Tau Wae 5100UP 010U1000 Kaihanga Belden
Whakaahuatanga CBL 2COND 14AWG PVC FRPVC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 209 pcs Pepa Raraunga 5100UP 010U1000.pdf
Waea Wire 14 AWG Tuhinga 300V
Whakamahi - Pato Tiaki -
Whakapene Rauemi - Te Whakaoho Papu -
Raupapa - Ratonga -
Ētahi Ingoa BEL7991-1000 Tae Mahi -20°C ~ 75°C
Te maha o nga Kaihautū 2 Te roa 1000.0' (304.8m)
Tae Tae Black Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0180" (0.457mm)
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Tae (Whakanoho) Taimana 0.266" (6.76mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Conductor Multi-Conductor Cable Black 14 AWG 1000.0' (304.8m)
Whakahaere Tae 42/30 Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Whakahaere Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC) Momo Tae Multi-Conductor
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5101
Kaihanga: Kitronik
Whakaahuatanga: KITRONIK RELAY CONTROL BREAKOUT
I roto i te taonga: 9026 pcs
Tikiake: 5101.pdf
RFQ
5100UP 009U500
5100UP 009U500
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 2COND 14AWG PVC FRPVC
I roto i te taonga: 399 pcs
Tikiake: 5100UP 009U500.pdf
RFQ
5100UP 009U1000
5100UP 009U1000
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 202 pcs
Tikiake: 5100UP 009U1000.pdf
5101
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: RUBBER GROMMET BLACK FOR CUT-OUT
I roto i te taonga: 554852 pcs
Tikiake: 5101.pdf
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LK T 010A RB 23"
5100UP 0101000
5100UP 0101000
I roto i te taonga: 212 pcs
Tikiake: 5100UP 0101000.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: EASI-CARE SML ORG VAPOR 1=1PC
I roto i te taonga: 220 pcs
Tikiake: 5100UP 0091000.pdf
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: SCISSORS HOLDER - TUNNEL
I roto i te taonga: 438 pcs
5100UP 010U500
5100UP 010U500
I roto i te taonga: 393 pcs
Tikiake: 5100UP 010U500.pdf
I roto i te taonga: 397 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel