2412 009U1000
BeldenBelden
2412 009U1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2412 009U1000
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua MULTI-PAIR 8COND 23AWG WHT 1000'
Ngā Rauemi: 1.2412 009U1000.pdf2.2412 009U1000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 367 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 367 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2412 009U1000
Tau Wae 2412 009U1000 Kaihanga Belden
He Rahinga Kei te wātea 367 pcs Pepa Raraunga 1.2412 009U1000.pdf2.2412 009U1000.pdf
Waea Wire 23 AWG Whakamahi Network
Pato Tiaki - Whakapene Rauemi -
Te Whakaoho Papu - Raupapa DataTwist® 2400
Ratonga UL Style CMR Ētahi Ingoa BEL1337-1000
Tae Mahi 0°C ~ 75°C Te maha o nga Kaihautū 8 (4 Pair)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 1000.0' (304.8m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae White Tae (Whakangungu) Te Poaka -
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Tae (Whakanoho) Taimana 0.220" (5.59mm)
Ngā āhuatanga Rip Cord Whakaahuatanga Taipitopito 8 (4 Pair) Conductor Multi-Pair, Cat6 Cable White 23 AWG 1000.0' (304.8m)
Whakahaere Tae Solid Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Whakahaere Whakangungu Polyolefin (PO) Momo Tae Multi-Pair, Cat6
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2412C SL001
2412C SL001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 2COND 20AWG SHLD 1000'
I roto i te taonga: 191 pcs
Tikiake: 2412C SL001.pdf
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CAT6+ 4PR U/UTP CMR REEL
I roto i te taonga: 244721 pcs
Tikiake:
RFQ
2412 010A1000
2412 010A1000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CAT6+ 4PR U/UTP CMR RIB
I roto i te taonga: 219995 pcs
Tikiake:
24120C
24120C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 1.36A 100 MOHM
Tikiake: 24120C.pdf
2412 008U1000
2412 008U1000
Whakaahuatanga: CAT6+ 4PR U/UTP CMR BOX
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC
Tikiake: 24121000021.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel