YV12T25-0G
BelBel
YV12T25-0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: YV12T25-0G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 137W
Ngā Rauemi: YV12T25-0G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o YV12T25-0G
Tau Wae YV12T25-0G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 137W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga YV12T25-0G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 5.5 V Momotuhi - Input (Min) 10V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.34" W x 1.25" H (50.8mm x 8.6mm x 31.8mm) Raupapa Y
Mana (Watts) 137W Packaging Tray
Paa / Case 14-SIP Module Ētahi Ingoa 179-2372
YV12T250G
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 94.3% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 25A 10V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
YV12T25-0G-Q
YV12T25-0G-Q
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 138W
I roto i te taonga: 4812 pcs
Tikiake: YV12T25-0G-Q.pdf
RFQ
V150A28T500BL2
V150A28T500BL2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 500W
I roto i te taonga: 290 pcs
Tikiake: V150A28T500BL2.pdf
RFQ
V300C5H50BN3
V300C5H50BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 514 pcs
Tikiake: V300C5H50BN3.pdf
VI-BWZ-CX-S
VI-BWZ-CX-S
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 30W
I roto i te taonga: 5769 pcs
Tikiake: VI-BWZ-CX-S.pdf
VE-B3B-MU
VE-B3B-MU
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 95V 200W