YEV09T10-RG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: YEV09T10-RG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.59-5.1V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o YEV09T10-RG
Tau Wae YEV09T10-RG Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 4139 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.59 ~ 5.1 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.8V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 0.41" L x 0.40" W x 0.65" H (10.4mm x 10.2mm x 16.5mm) Raupapa YEV09
Packaging Tray Paa / Case 5-SIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.59 ~ 5.1 V 10A 4.5V - 13.8V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High