VTW30-100
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VTW30-100
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN TWINAXIAL JACK
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VTW30-100
Tau Wae VTW30-100 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN TWINAXIAL JACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 9944 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Whakamutunga - Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -
Momo Tae - Tae Whakatu -
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te Hainatanga Whakataunga - Tiaki Ingoa -
Kei roto - Hapa -
Tae Housing - Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Rauemi Dielectric -
Whakaahuatanga Taipitopito Twinaxial Connector Whakaoti Whakamutunga -
Momo Hononga - Kāhua Hononga Twinaxial
Whakaaetanga Kaituku Paenga - Paetukutuku Whakaaetanga Center -
Kamupene Cable - Rauemi Ara -
Kua mutu te tinana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VTW101
VTW101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN TWINAXIAL JACK
I roto i te taonga: 8289 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
I roto i te taonga: 8047 pcs
Tikiake: 142-0103-406.pdf
RFQ
VTW111
VTW111
Whakaahuatanga: TWINAX DUST CAP
Tikiake:
VTW103
VTW103
VTW107
VTW107
Whakaahuatanga: CONN ADAPT PLUG-JACK TWINAX
VTW104
VTW104
Whakaahuatanga: CONN ADAPT JACK-JACK TWINAX
VTW201
VTW201
Whakaahuatanga: CONN TWINAXIAL JACK R/A
Kaihanga: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Whakaahuatanga: CONN HDBNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Tikiake: 034-1037-100.pdf
VTW105
VTW105
VTW106
VTW106
VTW110
VTW110
Whakaahuatanga: TWINAX 100 OHM TERMINATION 1/2W
Whakaahuatanga: CONN SMA PLUG STR 50 OHM PUSH
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel