VS50-2085
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS50-2085
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN SMA JACK STR SOLDER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS50-2085
Tau Wae VS50-2085 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN SMA JACK STR SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 12668 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Whakamutunga Solder Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Nga Takahanga Tae -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Hapa - Tae Housing -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Rauemi Dielectric - Whakaahuatanga Taipitopito SMA Connector Jack, Female Socket Panel Mount Solder
Whakaoti Whakamutunga Solder Momo Hononga Jack, Female Socket
Kāhua Hononga SMA Whakaaetanga Kaituku Paenga -
Paetukutuku Whakaaetanga Center - Kamupene Cable -
Rauemi Ara - Kua mutu te tinana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VS5V0BA1EST15R
VS5V0BA1EST15R
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5V 10V DSN0603-2
I roto i te taonga: 1888898 pcs
Tikiake: VS5V0BA1EST15R.pdf
RFQ
VS50B12
VS50B12
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 50W
I roto i te taonga: 4801 pcs
Tikiake: VS50B12.pdf
RFQ
VS50B3
VS50B3
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Tikiake: VS50B3.pdf
VS50P24
VS50P24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Tikiake: VS50P24.pdf
VS50E12
VS50E12
Tikiake: VS50E12.pdf
VS511
VS511
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN SMA JACK STR SOLDER
Tikiake:
VS50B15
VS50B15
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 50W
Tikiake: VS50B15.pdf
VS50B5
VS50B5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 50W
Tikiake: VS50B5.pdf
VS512
VS512
Kaihanga: Bel
Tikiake:
VS5-24V
VS5-24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY DRIVE UNIT 24V
Tikiake: VS5-24V.pdf
VS50-2141
VS50-2141
VS50B24
VS50B24
Tikiake: VS50B24.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel