VRPC-10A33SG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VRPC-10A33SG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Ngā Rauemi: VRPC-10A33SG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VRPC-10A33SG
Tau Wae VRPC-10A33SG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 33W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4907 pcs Pepa Raraunga VRPC-10A33SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 10.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.50" L x 0.36" W x 0.55" H (63.5mm x 9.2mm x 14.0mm) Raupapa VRPC-10A
Mana (Watts) 33W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module, 10 Leads Ētahi Ingoa VRPC-10A33S
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High