VRP2-40E1A0G
BelBel
VRP2-40E1A0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VRP2-40E1A0G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.6-5V 200W
Ngā Rauemi: VRP2-40E1A0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VRP2-40E1A0G
Tau Wae VRP2-40E1A0G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.6-5V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3034 pcs Pepa Raraunga VRP2-40E1A0G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.6 ~ 5 V Momotuhi - Input (Min) 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.8V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.45" L x 0.38" W x 1.10" H (36.8mm x 9.7mm x 27.9mm) Raupapa VRP2
Mana (Watts) 200W Packaging Tray
Paa / Case 13-SIP Module Ētahi Ingoa 507-1383
VRP2-40E1A0
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5 V 40A 5V - 13.8V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A