VRBC-10A2A0G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VRBC-10A2A0G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.75-5V 50W
Ngā Rauemi: VRBC-10A2A0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VRBC-10A2A0G
Tau Wae VRBC-10A2A0G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.75-5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7462 pcs Pepa Raraunga VRBC-10A2A0G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.75 ~ 5 V Momotuhi - Input (Min) 8.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Raupapa VRBC-10A2Ax
Mana (Watts) 50W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module Ētahi Ingoa VRBC-10A2A0
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO He pai 95%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 5 V 10A 8.3V - 14V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A