VN50-2050
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VN50-2050
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN N TYPE JACK STR 50OHM SOLDR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VN50-2050
Tau Wae VN50-2050 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN N TYPE JACK STR 50OHM SOLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 15891 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Whakamutunga Crimp Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -65°C ~ 165°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Hainatanga Whakataunga 0.17dB
Tiaki Ingoa - Kei roto 4 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Flange
Hapa 50 Ohm Tae Housing Silver
Tautanga - Max 11GHz Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito N Type Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount Solder Whakaoti Whakamutunga Solder