VBS50-2071
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBS50-2071
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN BNC JACK STR 50OHM SOLDER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBS50-2071
Tau Wae VBS50-2071 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN BNC JACK STR 50OHM SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 20738 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Whakamutunga Wrench Clamp Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Hainatanga Whakataunga 0.20dB
Tiaki Ingoa - Kei roto 6 pcs - 1 Connector, 1 Clamp, 1 Contact, 1 Gasket, 1 Top Hat, 1 Washer
Hapa 50 Ohm Tae Housing Silver
Tautanga - Max 4GHz Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Rauemi Dielectric Polyoxymethylene (POM)
Whakaahuatanga Taipitopito BNC Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount Solder Whakaoti Whakamutunga Solder