VBF201-75
BelBel
VBF201-75 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBF201-75
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
Ngā Rauemi: VBF201-75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBF201-75
Tau Wae VBF201-75 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9469 pcs Pepa Raraunga VBF201-75.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Whakamutunga Solder
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1427-1120
VBF20175
Tae Mahi -65°C ~ 165°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 500 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa - Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut
Hapa 75 Ohm Tae Housing Silver
Tautanga - Max 1GHz Ngā āhuatanga Filter
Pato Tere Bayonet Lock Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaoti Whakamutunga Solder
Momo Hononga Jack, Female Socket Kāhua Hononga BNC
Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold Paetukutuku Whakaaetanga Center Phosphor Bronze
Kamupene Cable - Rauemi Ara Zinc Alloy
Kua mutu te tinana Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VBF402
VBF402
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK SMD
I roto i te taonga: 9606 pcs
Tikiake:
RFQ
VBF404-75
VBF404-75
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK 75 OHM SMD
I roto i te taonga: 8374 pcs
Tikiake:
RFQ
VBF212
VBF212
Whakaahuatanga: CONN BNC R/A
VBF201
VBF201
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
Tikiake: VBF201.pdf
VBF211
VBF211