VBA100-1-75
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBA100-1-75
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBA100-1-75
Tau Wae VBA100-1-75 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 17948 pcs Pepa Raraunga
Kāhua - Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te Hainatanga Whakataunga - Tiaki Ingoa -
Kei roto - Hapa 75 Ohm
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock, Bayonet Lock
Rauemi Dielectric - Whakaahuatanga Taipitopito Adapter Coaxial Connector BNC Jack, Female Socket To BNC Jack, Female Socket 75 Ohm
Momo Tahuri Same Series Te Ira Taupapa Female to Female
Whakaaetanga Kaituku Paenga - Paetukutuku Whakaaetanga Center -
Rauemi Ara - Kua mutu te tinana -
Momo Tautuhinga Jack to Jack Whakaaho Tae BNC to BNC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VBA112
VBA112
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC
I roto i te taonga: 12862 pcs
Tikiake: VBA112.pdf
RFQ
VBA90-1
VBA90-1
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM
I roto i te taonga: 29009 pcs
Tikiake: VBA90-1.pdf
RFQ
VBA90-1-75
VBA90-1-75
Whakaahuatanga: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
Tikiake: VBA90-1-75.pdf
Tikiake: VBA100-1.pdf
VBA108
VBA108
Whakaahuatanga: CONN ADAPT PLUG-PLUG BNC 50 OHM
Tikiake: VBA108.pdf
VBA122
VBA122
Whakaahuatanga: BNC PLUG-JACK-JACK R/A ADAPTER
Tikiake:
Tikiake:
VBA107
VBA107
Tikiake: VBA107.pdf
VBA109
VBA109
Tikiake: VBA109.pdf
VBA111
VBA111
Tikiake: VBA111.pdf
VBA110
VBA110
Tikiake: VBA110.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel