VB1094/L-75
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VB1094/L-75
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN BNC JACK STR 75OHM SOLDER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VB1094/L-75
Tau Wae VB1094/L-75 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN BNC JACK STR 75OHM SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22705 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Whakamutunga Solder Tag
Raupapa - Packaging Bulk
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 0.2dB Tiaki Ingoa -
Kei roto 4 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Solder Tag, 1 Washer Hapa 75 Ohm
Tae Housing Silver Tautanga - Max 1GHz
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Rauemi Dielectric Polyoxymethylene (POM) Whakaahuatanga Taipitopito BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount Solder