UIQ48T20120-PDA0G
BelBel
UIQ48T20120-PDA0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UIQ48T20120-PDA0G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 240W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UIQ48T20120-PDA0G
Tau Wae UIQ48T20120-PDA0G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5909 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.44" H (58.4mm x 36.8mm x 11.2mm)
Raupapa UIB Mana (Watts) 240W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Ētahi Ingoa 179-2741 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 92.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20A 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A