TWCP-124-2
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TWCP-124-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CABLE TWINAXIAL PLENUM 500'
Ngā Rauemi: TWCP-124-2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 67 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TWCP-124-2
Tau Wae TWCP-124-2 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 67 pcs Pepa Raraunga TWCP-124-2.pdf
Waea Wire - VoP, Te tere o te Whakatairanga 70
Whakamahi - Pato Tiaki Braid
Whakapene Rauemi Copper, Tinned Te Whakaoho Papu 93%
Raupapa - Ētahi Ingoa TWCP-124-2/500
Tae Mahi 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te roa 500.0' (152.40m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Blue
Tae (Whakanui) Nga mea Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Tae (Whakanoho) Taimana 0.245" (6.22mm)
Hapa 124 Ohms Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Fluorinated Ethylene Propylene (FEP) Taitapa Dielectric 0.080" (2.04mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Twinaxial - Plenum Cable 500.0' (152.40m) 124 Ohms Whakahaere Tae 7 Strands / 32 AWG