SRDB-10E100R
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRDB-10E100R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1V 10W
Ngā Rauemi: SRDB-10E100R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRDB-10E100R
Tau Wae SRDB-10E100R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4350 pcs Pepa Raraunga SRDB-10E100R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.22" L x 0.83" W x 0.35" H (31.0mm x 21.0mm x 8.8mm) Raupapa SRDB-10E
Mana (Watts) 10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SMD Module Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1V 10A 4.5V - 13.2V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A