SRBC-16F2ALG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRBC-16F2ALG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 58W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRBC-16F2ALG
Tau Wae SRBC-16F2ALG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 58W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4872 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.75 ~ 3.63 V Momotuhi - Input (Min) 2.4V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm) Raupapa SRBC
Mana (Watts) 58W Packaging Tray
Paa / Case 7-SMD Module Ētahi Ingoa SRBC-16F2AL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 3.63 V 16A 2.4V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 16A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low