SRBC-10E2ALG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRBC-10E2ALG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W
Ngā Rauemi: SRBC-10E2ALG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRBC-10E2ALG
Tau Wae SRBC-10E2ALG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8687 pcs Pepa Raraunga SRBC-10E2ALG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.75 ~ 3.63 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm) Raupapa SRBC
Mana (Watts) 36W Packaging Tray
Paa / Case 7-SMD Module Ētahi Ingoa SRBC-10E2AL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 3.63 V 10A 4.5V - 14V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A