SLAN-20D1ALG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLAN-20D1ALG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 110W
Ngā Rauemi: SLAN-20D1ALG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLAN-20D1ALG
Tau Wae SLAN-20D1ALG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 110W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4994 pcs Pepa Raraunga SLAN-20D1ALG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 0.6 ~ 5.5 V
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 14.4V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm) Raupapa -
Mana (Watts) 110W Paa / Case 16-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
He pai 95.2% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5.5 V 20A 3V - 14.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low