SFS13ZE-M6G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFS13ZE-M6G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 43W
Ngā Rauemi: SFS13ZE-M6G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFS13ZE-M6G
Tau Wae SFS13ZE-M6G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 43W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5097 pcs Pepa Raraunga SFS13ZE-M6G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.28" W x 0.34" H (50.8mm x 32.5mm x 8.6mm)
Raupapa SFS Mana (Watts) 43W
Packaging Bulk Paa / Case 14-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 13A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 13A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High