SCRH6D28-120
BelBel
SCRH6D28-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH6D28-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH6D28-120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH6D28-120
Tau Wae SCRH6D28-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187469 pcs Pepa Raraunga SCRH6D28-120.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH6D28
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1494-2
SCRH6D28-120N
SCRH6D28120
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 1.55A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.55A
I teie nei - Maama 1.55A