SCRH3D16A-6R8
BelBel
SCRH3D16A-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH3D16A-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 1.14A 170 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH3D16A-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH3D16A-6R8
Tau Wae SCRH3D16A-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.14A 170 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160185 pcs Pepa Raraunga SCRH3D16A-6R8.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH3D16A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Inductor 1.14A 170 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.14A I teie nei - Maama 730mA