SCRH3D16A-1R5
BelBel
SCRH3D16A-1R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH3D16A-1R5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 2.25A 52 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH3D16A-1R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH3D16A-1R5
Tau Wae SCRH3D16A-1R5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 2.25A 52 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191783 pcs Pepa Raraunga SCRH3D16A-1R5.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH3D16A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1467-2
SCRH3D16A-1R5N
SCRH3D16A1R5
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Inductor 2.25A 52 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 52 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.25A
I teie nei - Maama 1.55A