SCRH125B-821
BelBel
SCRH125B-821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH125B-821
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 590MA 1.55 OHM
Ngā Rauemi: SCRH125B-821.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH125B-821
Tau Wae SCRH125B-821 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 590MA 1.55 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102571 pcs Pepa Raraunga SCRH125B-821.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH125B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 820µH
Teitei - Tae (Max) 0.244" (6.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Shielded Inductor 590mA 1.55 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.55 Ohm Max
Whakatauranga onamata 590mA I teie nei - Maama 430mA