SCR125B-821
BelBel
SCR125B-821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCR125B-821
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 740MA 2 OHM SMD
Ngā Rauemi: SCR125B-821.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCR125B-821
Tau Wae SCR125B-821 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 740MA 2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85482 pcs Pepa Raraunga SCR125B-821.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCR125B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 820µH
Teitei - Tae (Max) 0.232" (5.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Shielded Inductor 740mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 740mA I teie nei - Maama 360mA